Знайти спеціаліста, якому ви довіритесь і зможете відкритись – задача не з легких. Зібрали для вас алгоритм, який допоможе зорієнтуватись та обрати психолога, з яким робота буде ефективною.
Багато людей знаходять «своїх» спеціалістів за рекомендаціями від знайомих, колег. Цей спосіб має право на існування, але враховуйте, що всі ми – різні, а отже, спеціаліст, який підійшов вашому другу, може абсолютно не підійти вам.
Звертайте увагу на освіту спеціаліста. Психолог повинен мати вищу освіту за напрямом «Психологія», а у психіатра взагалі обов’язково має бути медична освіта, адже він може виписувати медикаментозне лікування.
Пошукайте відгуки про фахівця в інтернеті.
Не бійтесь пробувати, ви можете не знайти контакт з першим же спеціалістом, і це нормально. Домовтесь про пробну зустріч і подумайте, чи було вам комфортно, а також чи прийнятним і корисним для вас було те, що говорив і обіцяв вам спеціаліст.
Більше про те, на що варто звернути увагу під час пошуку спеціаліста для себе або для дитини – в статті: https://bit.ly/3Q1uKkW
Матеріал підготовлено в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської.
Джерело: Міністерство охорони здоров'я України
Comments