top of page

Щеплення є важливим засобом захисту вашого здоров'я та здоров'я вашої родини

Щеплення є важливим засобом захисту вашого здоров'я та здоров'я вашої родини. Вони допомагають запобігти поширенню небезпечних інфекційних хвороб і зменшити ризик їх ускладнень, а отже захистити вас і ваших близьких.

 Щоб вакцинуватися відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень, варто лише звернутися до свого сімейного лікаря, де вам нададуть докладну інформацію та графік їх проведення.

Якщо у вас ще немає сімейного лікаря, то ви можете звернутись у будь-який медичний заклад, який уклав договір про медичне обслуговування за Програмою медичних гарантій. Там ви також можете отримати щеплення відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень, за потреби поради щодо рекомендованих вакцин.Чому потрібно оновлювати вакцинацію?

Ревакцинація потрібна для посилення та збільшення тривалості захисту організму, який сформований завдяки вакцинації.

 Наприклад, для відновлення захисту проти дифтерії та правця треба робити ревакцинацію кожні 10 років, адже з часом зменшується рівень антитіл для знешкодження токсину.

Відповідно до рекомендацій ВООЗ, відсоток охоплення щеплень від хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації, має бути не нижчим 95%.

Саме такий рівень дає змогу запобігти поширенню цих хвороб в спільнотах та може захистити людей, яким не можна робити щеплення за медичними протипоказами.

Високий рівень охоплення щепленнями створює колективний імунітет, який захищає усіх. Навіть мінімальне зниження цього відсотка - ризик та загрозлива ситуація для країни.


Бережіть себе й відповідально ставтесь до своєчасної вакцинації. Так ми всі разом зможемо запобігати поширенню захворювань!


7 переглядів0 коментарів

Comentários


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page