![](https://static.wixstatic.com/media/9b771c_3e49b74c75914aea93d98e5b5db6f0e2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b771c_3e49b74c75914aea93d98e5b5db6f0e2~mv2.jpg)
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводилися фахівцями ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» у контрольних пунктах, у м. Львові та області перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.
За результатами аналізу вимірювань природного радіаційного фону Львівську область можна визнати радіаційно безпечною.