З нагоди Європейського тижня громадського здоров'я фахівці Відділу на залізничному транспорті ДУ "Львівський ОЦКПХ МОЗ" відвідали дитячу локацію «Спільно» на Головному залізничному вокзалі станції Львів, поспілкувалися з батьками та волонтерами про профілактику інфекційних хвороб, дотримання календаря профілактичних щеплень. А діткам розповіли про пригоди маленької дівчинки, яка заприятелювала з вірусами.
Спільно