До мешканців сіл Біличі та Созань завітали епідеміологи Старосамбірський відділ ДУ "Львівський ОЦКПХ МОЗ України" Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з вакцинальною бригадою Старосамбірського Центру первинної медичної допомоги.
Вакцинували проти дифтерії та правця 46 мешканців сіл, передусім, старших за 60 років.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b771c_a6449c3525c44497b622c2cdbf05cc27~mv2.png/v1/fill/w_45,h_54,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b771c_a6449c3525c44497b622c2cdbf05cc27~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/9b771c_a7c238b6304f44eeb4d04c87b3890521~mv2.png/v1/fill/w_49,h_41,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b771c_a7c238b6304f44eeb4d04c87b3890521~mv2.png)
Розповіли персоналу та підопічними Созанського психоневрологічного інтернату та педколективом ЗЗСО l-lll-го ступенів села Біличі про важливість вакцинації, про профілактику цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, зокрема, інсульту; а також про дотримання принципів здорового харчування.
Усі охочі змогли пройти тестування на ВІЛ, вірусний гепатит, виміряти артеріальний тиск та рівень глюкози в крові.