top of page

Імунопрофілактика, дотримання правил здорового способу життя, заходи безпеки: що слід знати про громадське здоров’я

Імунопрофілактика, дотримання правил здорового способу життя, заходи безпеки: що слід знати про громадське здоров’я – основні теми брифінгу в Медіацентрі при Львівській ОВА за участі генеральної директорки Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталії Іванченко та в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОВА Наталії Літвінської.«Щоб люди довго жили, рідше хворіли і менше набували нових хвороб, для цього потрібні консолідовані зусилля громади, яка створює можливості та робить усе, щоб в жителів був доступ до безпечної води, здійснює контроль за викидами в повітря. Створює майданчики з тренажерами, стадіони, де людина може займатися фізичними вправами, популяризує вакцинацію та звички здорового способу життя.

Зараз у школах Львівщини відбувається реформа шкільного харчування. Все це яскравий приклад формування громадського здоров’я», – зазначила Наталія Іванченко.

«Три кити, на яких тримається громадське здоров’я, це: захист, профілактика та промоція. Якщо нас запитають, як оцінити ефективність громадського здоров’я, то вона вимірюється кількістю незахворівших людей», – пояснила Наталія Літвінська.


Детальніше - за посиланням: https://loda.gov.ua/news/90418


 і джерело: сайт ЛОВА

4 перегляди0 коментарів

コメント


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page