top of page

Як залишитися здоровими!!!

Сьогодні у Львові відбувся Форум "Почуй лікаря". 400 учасників впродовж дня інтерактивно отримували інформацію про те ЯК ЗАЛИШИТИСЯ ЗДОРОВИМИ!!!!!

- Конкретні поради, доказові та реалістичні до виконання. Це і про психічне здоров'я, і про здорове харчування, і про статеву гігієну для хлопців і дівчат, про фізичну активність, про екстрену медичну допомогу та про комунікацію - де шукати правдиву інформацію. Про конкретні кроки на шляху до Громадського здоров'я.Власне учасниками були представники громад І НЕ ЛИШЕ ЛЬВІВЩИНИ! Вчителі, студенти, соціальні працівники, викладачі, батьки, учні старшокласники і громадські активісти! Я розповідала про здорове харчування. Про вітаміни та в яких продуктах їх шукати. Дуже хочу, щоб громади Львівщини почали застосовувати одержані знання на практиці!!!!


Дякую за ідею і організацію Галина Бордун Почуй Лікаря Oleksandra Yanovych UNICEF Ukraine!!!!!!! #ЗдоровішіРазом

Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА Департамент освіти і науки Львівської ОДА Іван Собко Центр громадського здоров’я України Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Ігор Кузін Viktor Liashko

3 перегляди0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page