top of page

Щеплення проти кору в рамках «наздоганяючої» кампанії

91 416 дітей отримали раніше пропущені щеплення проти кору в рамках «наздоганяючої» кампанії.

Найактивніше, за статистикою ЦГЗ щеплення надолужують діти віком від 2 до 6 років (48% від плану).

Найбільше щеплень за попередній тиждень провели у Києві, Херсонській, Житомирській та Рівненській областях. Найменше охочих надолужити щеплення – у Чернігівській, Вінницькій, Одеській, Івано-Франківській та Сумській областях.

У межах «наздоганяючої» кампанії з вакцинації проти кору дітей, які пропустили планові щеплення, в Україні сформовано 312 мобільних бригад, що вакцинують дітей в організованих колективах та у віддалених від пунктів щеплень територіях.

Щоб записатись на вакцинацію до мобільної бригади або запросити її до громади чи організованого колективу, потрібно звернутися до Центру контролю та профілактики хвороб в області проживання чи за місцем тимчасового перебування. Інформацію про пункти щеплень, їх адреси та графік роботи або телефони регіональних координаторів можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Детальніше на нашому сайті: https://shorturl.at/blt29

8 702 дитини Львівщини отримали пропущене раніше щеплення проти кору в межах «наздоганяючої» кампанії.

Це 39,5% від запланованих до вакцинації проти кору, краснухи та епідпаротиту дітей області від 2 до 17 років, які з певних причин пропустили це щеплення.


7 переглядів0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page