top of page

«Шануйся, піклуйся, вакцинуйся»

359 мешканців Львівщини захворіли минулого тижня на гостру респіраторну хворобу COVID-19. На стаціонарному лікуванні знаходилися 63 пацієнти. На жаль, зареєстровано 2 летальні випадки серед хворих 58-ми та 89-ти років.

Від початку епідсезону захворюваність на COVID-19 зростає. У групі ризику — люди похилого віку.

Тож фахівці Центрів контролю та профілактики хвороб у всіх областях посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням про важливість вакцинації.

У рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії “Шануйся, піклуйся, вакцинуйся”, яка реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує організація Пакт в Україні, фахівці Центрів контролю та профілактики хвороб у всіх областях проводять виїзні вакцинальні сесії до громад та роз’яснюють важливість щеплень, особливо для населення із групи ризику: старшим за 60 років, людям, які мають ослаблений імунітет чи супутні захворювання та перебувають у групі ризику важкого перебігу та смерті внаслідок коронавірусної хвороби.

Вакцинація проти COVID-19 залишається єдиним ефективним методом підсилити імунітет та запобігти ускладненням під час хвороби.

Щеплення проти COVID-19 безоплатні, вакцинуватися можна у пунктах щеплення чи в амбулаторії через запис у свого сімейного лікаря.

Вакцини проти грипу доступні в аптеках кожної області.


Бережіть себе та своє здоров’я! Вакцинуйтесь самі та подбайте про батьків!


3 перегляди0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page