top of page

Тренінг «Холодовий ланцюг та управління вакцинами»

40 медичних працівників, відповідальних за вакцинацію на Львівщині, взяли участь у тренінгу «Холодовий ланцюг та управління вакцинами».


Учасники представляли медичну спільноту Дрогобицької, Бориславської, Східницької та Меденицької територіальних громад, а також фахівці Бориславського та Дрогобицького відділів Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Тренери навчання з ефективного управління вакцинами та холодовим ланцюгом — Марія Гринюк та Ольга Данчівська.

Навчання організоване Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine спільно з Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine - USAID Україна та ініціативи COVAX.

ЮНІСЕФ підтримує систему охорони здоров'я, допомагаючи покращенню умов зберігання вакцин шляхом заміни звичайних холодильників, які використовувалися донедавна, на спеціалізоване обладнання з надійним температурним моніторингом.

Нове обладнання відповідає міжнародним стандартам і рекомендованим ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Окрім того, ЮНІСЕФ навчає медичний персонал використовувати це обладнання та знайомить з кращими міжнародними практиками управління вакцинами.8 переглядів0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page