top of page

Про наслідки потужної зливи на Львівщині

У Східниці (Дрогобицький район) сталося розтікання річки Східничанка.

Рівень води піднявся на 1,5 м. По всій протяжності річки розмиті береги.

Затоплені:

6 вулиць, близько 100 житлових будинків, 10 готелів, 11 магазинів, 15 автомобілів, пошкоджені 5 місцевих мостів.

Зі 16 домогосподарств відкачували воду.

Газо- та водопостачання селища тимчасово припинили. 2/3 населеного пункту поки що без електропостачання.

Підрозділи ДСНС врятували 45 осіб (з них 8 дітей).

Через пошкодження 1 моста в с. Новий Кропивник та 2 мостів в с. Перепростиня відсутній доїзд до 16 населених пунктів. Об’їзд можливий.

У Стрийському районі у населених пунктах Підгородці та Урич підмило дорожнє полотно, у найбільш небезпечному місці рух перекрили. Обʼїзд забезпечений.

Зі заповідника Тустань, де тривав чемпіонат України зі спортивного гірського туризму, рятувальники евакуювали 60 людей. Серед них – 44 дитини. Частина з них вирушили додому за допомогою залізниці, інших тимчасово поселили у місцевому народному домі.

Станом на цю годину опади тривають, але вони зменшилися. Вода зійшла самопливом.

Жертв та постраждалих немає. Ситуація контрольована. Рятувальні роботи тривають.


У Львівська обласна державна адміністрація відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням Максим Козицький.

Начальників Дрогобицької та Стрийської районних військових адміністрацій спільно з відповідними органами місцевого самоврядування зобов‘язали забезпечити оперативне проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків погіршення погодних умов та дощових паводків у Східницькій та Сколівській громадах.


Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України та Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області посилили нагляд за санітарно-епідеміологічною ситуацією в населених пунктах, які постраждали від наслідків погіршення погодних умов, щоб не допустити спалахів інфекційних захворювань. Фахівцями Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України відібрано зразки води, у тому числі з мінеральних джерел для проведення бактеріологічних, вірусологічних та інших досліджень.

Звертаюсь ще раз до мешканців:

Вживайте лише воду гарантованої якості.

Не використовуйте воду з криниць та джерел.

Кип'ятіть перед вживанням водопровідну воду.

Чистіть зуби лише водою гарантованої якості.

Овочі та фрукти мийте лише водою гарантованої якості.

При виникненні нудоти, блювоти, болю в животі, частого рідкого стільця, підвищенні температури тіла - зверніться до медичного працівника.

6 переглядів0 коментарів

Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page