top of page

​​​​Побільшало людей, які прибувають на Львівщину з прифронтових областей

Поки що ця цифра суттєво не відрізняється від того, що є зазвичай, адже наша область щодня приймає евакуаційні потяги і кілька разів на тиждень – евакуаційні автобуси. Але вже бачимо тенденцію до зростання.

Цієї ночі наші волонтери медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі зустріли жінок з дітьми, які їхали зі Слов’янська та Запоріжжя. Дві сім’ї вмістили все своє попереднє життя у три десятки сумок. Одна сім’я після консультації вирушила у Польщу, іншій надали прихисток знайомі у нашій області.

Частіше прибувають люди з Херсона, Нікополя, Кривого Рогу, Енергодара та Токмака. Їдуть самостійно. Часто з пересадками. Евакуаційні потяги, які можуть організовано перевезти всіх, хто постраждав через катастрофу на Каховській ГЕС, чи живе у населених пунктах, які під загрозою через напружену ситуацію на Запорізькій АЕС, напоготові. Однак, багато місцевих не хочуть покидати свої домівки. Ті ж, хто вирішив виїхати, користуються власним транспортом або рейсовими потягами. Готуємося до того, що у найближчі дні кількість вимушених переселенців, які прибудуть у нашу область, може зрости. Якщо ви готові підсилити роботу наших волонтерів на Головному залізничному вокзалі Львова, заповнюйте форму. Якщо ви прибули на Львівщину і потребуєте прихистку, їжі, одягу чи іншої допомоги, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської області: 112. Або заповнюйте анкету на отримання допомоги від консультативно-координаційних центрів, які ми розгорнули в усіх районах нашої області, щоб оперативно підтримати тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Максим Козицький - голова Львівської ОДА (ОВА)


10 переглядів0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page