top of page

Організація одноразового харчування дітей віком 6 - 18 років в закладах освіти


Щодо організації одноразового харчування дітей віком 6 - 18 років

в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період.


Сучасна зайнятість школярів в навчальних закладах свідчить про те, що вони проводять по півдня не вдома, а дехто – відсутній і цілий день, залишаючись на групі продовженого дня, відвідуючи спортивні секції чи заняття за вибором.

При цьому батькам важливо - нагодувати дитину вдома правильним сніданком і вечерею, а в школі – гарячим обідом.

Їжа в сучасній школі має бути не тільки корисною, але й смачною і різноманітною. Тому в Україні розгорнуто реформу шкільного харчування. Новацій зазнали не тільки склад шкільного меню та рецептури приготування страв, але й форми організації харчування, рекомендації щодо обладнання харчоблоків та роботи з постачальниками харчових продуктів, а також підходи у формуванні культури здорового харчування, правильних харчових звичок у школярів, як наскрізної компетенції Нової української школи.

Раціональне харчування учнів будується на дотриманні трьох основних принципів:

  • Дотримання оптимального режиму харчування, тобто фізіологічно обґрунтованого розподілу кількості споживаної їжі протягом дня.

Дитині бажано приймати їжу в один і той же час дня, що дозволяє виробити умовні рефлекси, забезпечити оптимальну готовність організму до прийому їжі. Час для кожного прийому їжі можна варіювати залежно від режиму дня школяра. При цьому інтервал між сніданком і обідом, і обідом і вечерею повинен бути не більше 5-6 годин, а між вечерею і відходом до сну - не менше 1,5-2 години.

  • Задоволення фізіологічних потреб організму у визначеній кількості енергії і співвідношенні у харчових речовинах:

Для школярів на перший прийом їжі (1-й сніданок) необхідно включати 25% від добового раціону (омлет (мафіни) з овочами, цільнозерновий хліб, фрукти, чай, какао, трав’яні напої), другий прийом їжі (2-й сніданок) - 20% добової кількості калорій (мікс горіхів, фрукти, сухофрукти), третій прийом їжі (обід) становить 30% добового раціону (перша гаряча страва, круп’яний (макаронний) гарнір, страви з м’яса (птиці чи печінки), салат овочевий, узвар, сік), четвертий (вечеря) - 25% добової кількості калорій (страви з риби(м’яса) з овочевий гарнір).

За відсутності другого сніданку його бажано замінити перекусом з ленч-боксу, принесеного з дому, а також важливо не забувати про питний режим.

  • Забезпечення відповідності енергетичної цінності раціону харчування енергозатратам організму:

Необхідно передбачити, що енергоспоживання дитини має бути приблизно на 10% більше енерговитрат, що пов'язане з інтенсивними процесами росту. Середні величини добового загального обміну школярів у віці 7-10 років дорівнює приблизно 65 ккал/кг маси тіла; у віці 11-15 років - 55 ккал/кг маси тіла.

Для раціонального сбалансованого добового раціону школяра співвідношення білків, жирів та вуглеводів повинно бути забезпечене з розрахунку 1:1:4.


Згідно з наказом МОЗ України від 03.09.2017 № 1073 «Норми фізіологічних потреб в основних харчових речовинах і енергії» дітям відповідно віку на добу потрібно:

· 6-річного віку: - 1800 ккал (60 г білки, 58 г жири, 260 г вуглеводів);

· дітям 7-10 років: - 2100 ккал (72 г білки, 70 г жирів, 295 г вуглеводів);

· дітям 11-13 років: хлопчикам - 2400 ккал (84 г білки, 84г жирів, 327 г вуглеводів);

дівчаткам - 2300 ккал (78 г білки, 76г жирів, 326 г вуглеводів);

· дітям 14-17 років: хлопчикам - 2700 ккал (93 г білки, 92 г жирів, 375 г вуглеводів);

дівчаткам - 2400 ккал (83 г білки, 81г жирів, 334 г вуглеводів).


Надзвичайно важливою порадою батьків для своєї дитини - це переконати її харчуватися в школі. Для забезпечення школярів гарячим харчуванням, Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 08.02.2023 №243 затвердило Примірне чотиритижневе сезонне меню для організації одноразового харчування дітей віком від 6 до 18 років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період.

Примірне меню розраховане для організації одноразового харчування дітей 3-х вікових груп (6-11; 11-14; 14-18 років) та включає інформацію про енергетичну цінність страв та виробів, наявні в них алергени. В стравах передбачена зменшена кількість цукру та солі, в раціоні - зменшена кількість хліба, але збільшена кількість свіжих фруктів та овочів, а розрахована енергетична цінність становить в середньому на день - 27-28%, або 1/4 добової енергетичної потреби, що відповідає встановленим нормам.


272 перегляди0 коментарів

Kommentarer


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page