top of page

Один день вакцинації у Старосамбірському районі Львівщини

Репортаж з Фейсбук-сторінки World Health Organization Ukraine

«Кожен із нас турбується про своє здоровʼя. Саме тому я скористався цим шансом — на місці пройшов медичне обстеження та отримав потрібні мені щеплення. Є оптимізм для подальшої роботи!» — ділиться своїми враженнями Ярослав Циб, мешканець села Стрілки Львівської області.

Ці послуги разом із десятками своїх односельців пан Ярослав отримав на виїзній вакцинальній сесії в селі Турʼє, Старосамбірського району, Львівської області.

Блакитні автобуси разом із локальними бригадами медичних працівників їздять у найбільш віддалені куточки країни, аби зробити усім охочим щеплення проти COVID-19, правця, дифтерії та інших хвороб, які можна попередити щепленням. Такий транспорт є у кожного обласного центру контролю та профілактики хвороб завдяки ініціативі ВООЗ в Україні.

«Дуже важливо, аби ми могли охопити щепленнями людей з групи ризику, а саме людей 60+. Вони не завжди вчасно звертаються за медичною допомогою, деколи маломобільні та потребують нашої уваги й турботи вдвічі більше», — зазначає Наталя Іванченко, керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Особливо важливо дбати про вакцинальний статус, коли працюєш в саду та на городі, адже навіть незначні пошкодження можуть призвести до інфікування збудником правця. Часто люди з віддалених селищ відкладають щеплення через недоступність цієї послуги.

«Багато людей приходить на такі вакцинальні сесії: і з дітьми маленькими, і з батьками. Це хороша можливість розпитати лікаря про все, що турбує, надолужити щеплення, отримати матеріали з корисною інформацією про здоров’я тощо. Кожен із вакцинальної бригади старається поспілкуватися з пацієнтами, розпитати про їхні потреби, вислухати їхні перестороги. Цього разу було чимало людей, що дуже тішить, адже це означає, що всі усвідомлюють важливість вакцинації», — підсумовує поїздку Мирослав Голубінка, координатор вакцинальної бригади.7 переглядів0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page