top of page

Круглий стіл “Вакцинуймось від хвороб, щоб не вразив нас мікроб!”

Лише третина дорослих мешканців Городоччини вакциновані проти дифтерії та правця! Тож у громаді посилюють промоцію вакцинації.

Про важливість щеплень разом із медиками, освітянами, підприємцями та представниками громади говорили під час круглого столу “Вакцинуймось від хвороб, щоб не вразив нас мікроб!”, який ініціювали фахівці Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб.Чому це важливо?

Щеплення проти дифтерії та правця не дає імунітету на все життя. Тож дорослій людині варто вакцинуватися кожні 10 років.

У Городоцькій громаді середній рівень охоплення щепленням від дифтерії і правця — лише 40%! Натомість через воєнні дії та міграцію населення ризики зараження тільки зростають.

“Нашою ініціативою прагнемо пояснити людям, що хвороби - підступні, а вакцини - безпечні! Хвороби, проти яких щеплюють в Україні, нікуди не зникли й ними все ще хворіють діти та дорослі, хоч і значно менше завдяки вакцинації. Ми відчуваємо підтримку лідерів думок Городоцької громади, тож під час круглого столу говорили про поширення та небезпеку інфекційних хвороб, яким можна запобігти завдяки щепленням дорослих та дітей", – пояснює Наталія Іванченко Nataliya Ivanchenko Timko, генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Володимир Ременяк, голова Городоцької територіальної громади: “Дбати про здоров'я мешканців громади - завжди на часі! Тому ми підтримуємо ініціативу фахівців Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Адже саме зараз ризик заразитися та захворіти значно вищий, адже в Україні багато невакцинованих дітей. Крім того, йде війна, яка також сприяє поширенню інфекцій та спалахам хвороб. Ми вже бачимо, як все більше людей хворіє на ті захворювання, яким можна було б запобігти щепленнями.”

Заплановані активності на Городоччині:

У межах проєкту запланували такі заходи із залученням вакцинальної бригади:

● 27 лютого - в Городоцькому закладі загальної середньої освіти №3;

● 5 березня - в Городоцькому опорному закладі загальної середньої освіти №5;

● 11-15 березня – у с. Заверещиця

● 18-22 березня – у с.Черляни

● 25-29 березня – на Городоцькій швейній фабриці

● 1-5 квітня – на підприємстві САН-ГАРДЕН


Городоцька територіальна громада 

Матеріал підготовлено у рамках проєкту Український католицький університет UCuniversity (УКУ) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) або уряду Бельгії.

30 переглядів0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page