top of page

В Україні почалася вакцинація від COVID-19 дітей від 5 років


https://www.facebook.com/watch/?v=1124925484851209

Пам’ятаєте, як ви хворіли на COVID-19?

Дуже імовірно, що навіть легкий перебіг був неприємним — з головним болем, відсутністю апетиту, спотворенням запахів і слабкістю ще довгий час після одужання. Що й казати про важкі випадки, коли були потрібні шпиталізація та кисень

💉 Один раз відчувши перебіг і наслідки цієї хвороби, точно не хочеться, щоб подібне пережила дитина. Вакцинація дітей від COVID-19 – це безпечний та ефективний спосіб вберегти їх від цього. Щеплення захищає дитину від важкого перебігу хвороби, а також від так званого дитячого мультисистемного запального синдрому — стану, при якому виникає запалення в низці органів (серце, легені, нирки, мозок, шкіра, очі або шлунково-кишковий тракт), що може з’явитись через кілька тижнів після зараження.

В Україні вакцинують дітей з 5 років. Дітей до 12 років щеплять спеціальною дитячою вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Дітей віком 12+ щеплять вакциною для дорослих цього ж виробника.

🙏 Якщо вашій дитині вже є 5 років, запишіть її на щеплення від COVID-19. Це можна зробити через педіатра, сімейного лікаря або самостійно на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua/list.

Під час запису уточніть вік вашої дитини і наявність дитячої вакцини.

USAID's Bureau for Humanitarian Assistance


1 перегляд0 коментарів

Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page