top of page

В трьох областях - Тернопільській, Житомирській та Чернівецькій - перевищення епідемічного порогу

11 143 мешканці Львівщини захворіли упродовж минулого 47-го тижня на ГРВІ. Порівняно з попереднім тижнем (10 990 випадків) – ріст захворюваності на 1,4%.

За минулий, 47-ий тиждень, у Львівській області інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно із COVID-19 – вищий на 4,4% за епідемічний поріг 434,07.

Це – середній рівень епідемічної активності захворюваності на ГРВІ.


В трьох областях - Тернопільській, Житомирській та Чернівецькій - зареєстровано перевищення епідемічного порогу високого рівня.


Що це означає?

В цих областях після аналізу епідситуації та за рішенням місцевої влади можуть посилювати протиепідемічні заходи, наприклад, оголошувати локальний карантин в окремих класах чи школах, посилювати протиепідемічні заходи в місцях масового скупчення людей, як маски, обмеження кількості відвідувачів в установах та організаціях.


Що таке “епідемічні пороги”?

На рівні кожної області під час епідсезону встановлені “епідемічні пороги” (максимально допустимі рівні захворюваності) після досягнення яких на рівні областей, міст або громад мають бути посилені протиепідемічні заходи.

Що робити?

☛ за перших ознак застуди зверніться до сімейного лікаря

☛ не починайте самолікування, дотримуйтесь рекомендацій медиків

☛ під час хвороби подбайте про безпеку рідних та колег: залишайтеся вдома, використовуйте індивідуальний посуд

☛ вакцинуйтесь!

☛ зберігайте спокій та дивіться роз'яснення головного державного санітарного лікаря, щодо ситуації з захворюваністю в країні.


Бережіть себе та своє здоров’я!


5 переглядів0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page