top of page

Всесвітній день безпеки пацієнтів!

Ви йдете до лікарні, щоб одужати, правда? Звичайно! Але чи знаєте ви, що в медзакладі можна інфікуватися, поки лікуєтеся від чогось іншого?

Медична допомога не повинна завдавати шкоди нікому. Але щороку у всьому світі через небезпечне надання медичної допомоги завдають шкоди мільйонам пацієнтів.

Найбільш небезпечні помилки у діагностиці, а також призначенні та використанні лікарських засобів.

У цей день ми хочемо нагадати, що ваша безпека насамперед залежить від вас. Дбайте себе, про своє фізичне й психічне здоров'я! Деталі - https://bit.ly/45bn1ot

У Всесвітній день безпеки пацієнтів поради від фахівців відділу інфекційного контролю Львівського обласного центр контролю та профілактики хвороб.

Щоб уберегти себе та своїх близьких від інфікування мікроорганізмами, дотримуйтеся таких рекомендацій:

1. Дотримуйтеся гігієни рук. І не соромтеся звернути увагу своєму лікарю, якщо ви помітили, що він не обробив руки антисептиком перед оглядом.

2. Пам'ятайте про етикет кашлю.

3. Будьте відповідальними при споживанні антибіотиків. Приймати антибіотики необхідно лише за призначенням лікаря. Без консультації лікаря не варто змінювати дозу, переривати курс лікування, навіть якщо відчуваєте себе краще.

4. Вакцинуйтеся. Зверніться з цим питанням до свого сімейного лікаря. Нагадуємо, що згідно з календарем щеплень до обов'язкових відноситься щеплення від правця та дифтерії для дорослих, що робиться у 26 років (з ревакцинацією раз на 10 років). Також дорослим рекомендується зробити щеплення від кору та гепатиту В, якщо вони були пропущені у дитинстві.

5. Дотримуйтеся режиму перебування в лікувальній установі. Уникайте місць скупчення людей. Не заходьте у приміщення, де заборонений вхід.

Цілком нормально запитувати свого лікаря про можливі ризики інфікування та методи їх запобігання.

Не соромтеся задавати питання лікарю, навіть якщо вони здаються простими та банальними.

Прості речі рятують життя та покращують якість життя навколо.


6 переглядів0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page