top of page

Вакцинація проти COVID-19 залишається єдиним ефективним методом підсилити імунітет та запобігти ускладненням під час хвороби

5 957 випадків захворювання на COVID-19 зафіксовано на Львівщині від початку епідсезону (з 2-го жовтня).

 У 21 мешканця області коронавірусна хвороба забрала життя (серед осіб, які померли із лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19).

85% померлих — люди, старші за 60 років, до того ж не були вакциновані проти коронавірусу за останній рік.
У рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії “Шануйся, піклуйся, вакцинуйся”, яка реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує організація Пакт в Україні, фахівці Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб проводять виїзні вакцинальні сесії до громад та роз’яснюють важливість щеплень, особливо для населення із групи ризику: старшим за 60 років, людям, які мають ослаблений імунітет чи супутні захворювання та перебувають у групі ризику важкого перебігу та смерті внаслідок коронавірусної хвороби.

Щеплення проти COVID-19 у 2024 році залишаються безоплатними для кожного українця.

Вакцинуватися можна через запис у свого сімейного лікаря або в пункті щеплень у медзакладах.

Інформацію про найближчі пункти вакцинації, їхні адреси та графік роботи можна знайти за посиланням: http://surl.li/plfwp або дізнатись, зателефонувавши до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Наразі в Україні є понад 2 млн доз вакцин. Медики використовують вакцини «Janssen» (виробник «Johnson&Johnson») та «Comirnaty» (виробник «Pfizer»).

Для дітей з 5-річного віку використовується вакцина проти COVID-19 «Comirnaty» для дітей (виробник «Pfizer»).

Також доступна Омікрон-специфічна вакцина (виробник «Pfizer») рекомендована для бустерних щеплень людям, які мають два щеплення.

Вакцинація проти COVID-19 залишається єдиним ефективним методом підсилити імунітет та запобігти ускладненням під час хвороби.

Вакцинуйтесь самі та подбайте про батьків!


3 перегляди0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page