top of page

Брифінг головного державного санітарного лікаря у Львівській області Наталії ІВАНЧЕНКО

Про старт Сatch up кампанії з вакцинації від кору на Львівщині https://www.youtube.com/watch?v=wkMSmzPAqiI

На Львівщині стартує кампанія з вакцинації від кору дітей, які не отримали планового щеплення

Учора Міністерство охорони України вперше анонсувало початок кампанії «Catch up». Так, всі діти віком від 2 до 17 років мають можливість надолужити прогалини календаря профілактичних щеплень, якщо вони були.

Напередодні заклади охорони здоров’я області спільно з центрами контролю та профілактики хвороб виявили, що на Львівщини 17663 дітей не вакциновані від кору. Взяти участь у кампанії «Catch up» можуть не лише ті, які є жителями Львівської області, але і ВПО чи діти, які тимчасово перебувають на території області та не отримали свою першу чи другу дозу вакцини.

Як зробити щеплення:

Звернутися до сімейного лікаря; Звернутися у заклади охорони здоров’я, у тому числі в амбулаторії сімейної медицини (загалом в області діє майже 70 кабінетів щеплень); Вже сформовані мобільні бригади, які виїжджатимуть для вакцинації організованих колективів дітей (дошкільні навчальні заклади, оздоровчі табори тощо), а також у місця проживання ВПО. Ще 48 бригад залучатимуть до вакцинації за потреби.

Загалом для цієї вакцинації обмежень по віку нема – щепитися можна і в дорослому віці, якщо у дитинстві щеплення не зробили, особливо парам, які планують вагітність. В Україні використовують вакцину нідерландського виробництва, яку застосовують у всіх країнах Європи.

Детальніше про те, як взяти участь у кампанії «Catch up»: https://loda.gov.ua/news/7286610 переглядів0 коментарів

Comments


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page