top of page

Безпечної дози алкоголю не існує?

Саме так наголошує Всесвітня організація охорони здоров'я. Адже алкоголь — це токсин, який вражає всі органи, а особливо — серце та судини.

Вживання спиртних напоїв підвищує ризик розвитку інфаркту, інсульту та гіпертонії. І це може трапитися з кожним та в будь-якому віці — адже серцево-судинні захворювання нині мають тенденцію “молодшати” та вражати навіть тих, кому ще немає 30-и.

Натомість тверезе життя знизить ризик розвитку хвороб серця, підвищить твою уважність та допоможе покращити стосунки з близькими людьми.

Військовослужбовець та лікар у цивільному житті Олександр Ябчанка стверджує: алкоголь — це слабкість. А державі, яка бореться за своє існування, життєво необхідні сильні та здорові громадяни.

Тож ось дієві рекомендації, як попрощатися з алкоголем назавжди:


☛ Звільни житло від алкоголю та не оновлюй запаси спиртного. Навіть на випадок “гостей”.

☛ Уникай ситуацій, місць чи людей, які спонукають тебе випити. Проходь повз алкогольні відділи у магазинах, не з’являйся біля улюблених барів — так буде психологічно легше.

☛ Найкраща альтернатива алкоголю — це здорові напої без спирту та цукру. Пий чай, свіжі фруктові соки або звичайну чисту воду.

☛ Борися зі стресом здорово: замість алкоголю обирай фізичну активність, прогулянки на свіжому повітрі, проводь час з близькими. Відкриємо секрет: насправді алкоголь не знімає стрес, а навпаки посилює психологічне напруження.


У тебе все обов’язково вийде! А серце лиш подякує, що ти вберіг його від хвороб

Дізнайся про свій ризик розвитку хвороб серця і судин за допомогою швидкого тесту на сайті: https://cvd.phc.org.ua/


Стань на варті свого серця — відмовся від вживання алкоголю!5 переглядів0 коментарів

Opmerkingen


Рекомендуємо

Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
bottom of page